Menu

 

Z myślą o pacjencie Z myślą o pacjencie

Z myślą o pacjencie

W odnowionej części EuroCentrum na 1 piętrze powstała nowa przychodnia Twoje Gabinety, w której znaleźć można pomoc wybitnych specjalistów z dziedziny ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU - dr Wojciecha Bandurkę oraz dr Piotra Badylaka, ORTOPEDII OGÓLNEJ I DZIECIĘCEJ dr Janusz Włodarczyk specjalista ortopedii dziecięcej (preluksacja, badanie stawów biodrowych i wrodzonych wad postawy), UROLOGII - dr Michał Lipowski, oddział urologii Szpitala Specjalistycznego św. Łukasza w Końskich oraz jedyna w powiecie poradnia LECZENIA RAN TRUDNO GOJĄCYCH - dr Tomasz Kossak, oddział torakochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Czerwonej Górze - zajmujący się leczeniem m.in. odleżyn, zarówno w gabinecie jak i na wizytach domowych u osób, których stan nie pozwala na samodzielne dotarcie do przychodni. Przeniesiono tu również działające od lat Centrum RTG gdzie można wykonać wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich.

Na 2 i 3 piętrze znajdują się poradnie stomatologiczna, chirurgi ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, radiodiagnostyki - USG, ortopedii, chirurgi klatki piersiowej, neurologii, chorób wewnętrznych, reumatologii, psychologii, logopedii, gastrologii, pulmonologii i wiele więcej.

Stale prowadzone są rozmowy mające na celu poszerzanie zespołu lekarzy specjalistów m.in. o laryngologa, alergologa, okulistę i inne specjalizacje, o które najczęściej pytają pacjenci. W związku z tym EuroCentrum zaprasza do wspólpracy lekarzy i firmy medyczne.

Więcej informacji o poradniach Twoje Gabinety oraz innych poradniach działających w budynku EuroCentrum można uzyskać pod nr tel: 41 252-83-83 (również rejestracja) lub osobiście: Eurocentrum Twoje Gabinety, I piętro, ul. 1 Maja 65, Skarżysko-Kamienna.

Budynek EuroCentrum został generalnie zmodernizowany

W latach 2005-2006 obiekt został poddany kompleksowemu remontowi przez firmę SIGNUM i spełnia on obecnie wszystkie normy europejskie w zakresie funkcjonalności oraz estetyki.

Notebook

Informacje

  • 1
  • 2
Prev Next
Lokal na sprzedaż

Lokal na sprzedaż

Lokal o pow. 157 m2 – na sprzedaż Lokal położony jest na 2 piętrze Centrum w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich. W budynku znajdują się gabinety lekarskie ok. 40 lekarzy...

Centrum RTG Bezpieczna Radiologia w odnowionych pomieszczeniach

Centrum RTG Bezpieczna Radiologia w odno…

Centrum RTG działa w ramach Przychodni Twoje Gabinety lecz pozostaje niezależną placówkę. Większa powierzchnia i nowa Rejestracja mają na celu zwiększenie komfortu pacjentów.

Z myślą o pacjencie

Z myślą o pacjencie

W odnowionej części EuroCentrum na 1 piętrze powstała nowa przychodnia Twoje Gabinety, w której znaleźć można pomoc wybitnych specjalistów z dziedziny ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU - dr Wojciecha Bandurkę...

Oficjalne otwarcie Euro-Centrum!

Oficjalne otwarcie Euro-Centrum!

Zgromadzeni goście po krótkim przywitaniu przez współwłaściciela EuroCentrum wzięli udział w modlitwie i poświęceniu budynku. Mimo, iż data otwarcia jest przypadkowa ksiądz proboszcz przypomniał, iż wspaniale się złożyło bo właśnie...

Notka biograficzna budynku

Notka biograficzna budynku

Budowa W 1923 r., dzięki staraniom Zarządu Miasta, zorganizowano w Skarżysku Kasę Chorych (Ubezpieczalnię Społeczną), obejmującą zasięgiem działania miasto i okolice. Początkowo jej siedzibę umieszczono w domu przy ul. Nowej (Staszica)...

Plan centrum

Aby ułatwić naszym klientom przemieszczanie się po budynku przygotowaliśmy dokładnie opisane plany naszego budynku.

Zobacz więcej...

Image block

Gabinety lekarskie

  

 

Do wynajęcia wyposażone gabinety lekarskie, które mogą służyć do różnego rodzaju konsultacji specjalistycznych. Znajduje się największym, najstarszym i najbardziej znanym Centrum Medycznym w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 1 Maja 65 EuroCentrum na 1 piętrze. Obok funkcjonują gabinety ok. 50 lekarzy różnych specjalizacji, pracownia RTG i USG, laboratorium, apteka, firmy medyczne i niemedyczne itp.

Doskonała lokalizacja, łatwy dojazd i dużo miejsc parkingowych na terenie centrum i w okolicy powoduje, że jest to atrakcyjna oferta dla LEKARZY, REHABILITANTÓW, MASAŻYSTÓW, DIETETYKÓW itp. Lokal posiada łazienkę przystosowaną dla niepełnosprawnych, parking przed i za budynkiem, poczekalnię, część recepcyjną, jest wyposażony w windę i dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest możliwość umieszczenia reklamy na witrynie.

Gabinety lekarskie (w pełni wyposażone) - do wynajęcia na godziny.

Zapraszam do współpracy, Telefon: 602684578