Menu

 

Lokal na sprzedaż Lokal na sprzedaż

Lokal na sprzedaż

Lokal o pow. 157 m2 – na sprzedaż

Lokal położony jest na 2 piętrze Centrum w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich. W budynku znajdują się gabinety lekarskie ok. 40 lekarzy różnych specjalności w tym ortopedia, chirurgia, stomatologia, ortodoncja, okulistyka, Centrum RTG, Centrum USG oraz kilka firma usługowych z branży prawniczej, odszkodowawczej, szkoleniowej, finansowej a także apteka, sklepy itp.


Dotarcie do lokalu dla osób niepełnosprawnych zapewnia winda hydrauliczna zlokalizowana tuż przy wejściu do lokalu będącego przedmiotem oferty. Tuż przy lokalu znajdują się dwie toalety (jedna dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych) i pomieszczenie porządkowe.

Lokal składa się z 6 w pełni odnowionych pomieszczeń pomalowanych na kolor neutralny (jasny beż), na podłodze znajduje się gres polerowany. Instalacje elektryczna (380V) i hydrauliczna (przyłącza wodne i kanalizacyjne w każdym pomieszczeniu) są nowe. Wszystkie pomieszczenia mają wysokość 345 cm co daje możliwość położenia dodatkowych instalacji (np. wentylacji mechanicznej) lub wykonania sufitu podwieszanego.

Lokal idealnie nadaje się na biuro firmy lub usługi medyczne a w szczególności w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji, odnowy biologicznej itp. z racji tego, że od 2007 roku pełni z powodzeniem taką funkcję i jest doskonale rozpoznawalny przez pacjentów. Oczywiście każda inna funkcja jest dopuszczalna.

Zaprezentowane zdjęcia przedstawiają lokal zagospodarowany przez ostatniego użytkownika (gabinet rehabilitacji i masażu), przez przekazaniem widoczne zabudowy zostaną zdemontowane i lokal zostanie opróżniony.

Zachęcamy do oględzin w dowolnym momencie po umówieniu. Lokal wolny od połowy maja 2016 roku.

 

Lokal do wynajęcia

Wyżej zaprezentowany lokal może zostać wynajęty w całości (cena do uzgodnienia) lub częściowo przy zachowaniu możliwości komunikacji tj.

1. Pom. A – ok. 31 m2 – cena 700 zł + VAT

2. Pom. B – ok. 17 m2 – cena 400 zł + VAT

1. Pom. C i D – łącznie ok: 42m2 – cena 900 zł + VAT

2. Pom. E – ok. 52 m2 – cena 900 zł + VAT

3. Pom. F – ok. 14 m2 – cena 400 zł + VAT

Ceny do niewielkiej negocjacji. Należy doliczyć opłaty za media tj. prąd i ogrzewanie.

 

Gabinety lekarskie na 1 p. w pełni wyposażone wraz z rejestracją – do wynajęcia

Do wynajęcia wyposażone gabinety lekarskie, które mogą służyć do różnego rodzaju konsultacji specjalistycznych. Znajduje się największym, najstarszym i najbardziej znanym Centrum Medycznym w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 1 Maja 65 EuroCentrum na 1 piętrze. Obok funkcjonują gabinety ok. 40 lekarzy różnych specjalizacji, pracownia RTG i USG, laboratorium, apteka, firmy medyczne i niemedyczne itp.

Doskonała lokalizacja, łatwy dojazd i dużo miejsc parkingowych na terenie centrum i w okolicy powoduje, że jest to atrakcyjna oferta dla LEKARZY, REHABILITANTÓW, MASAŻYSTÓW, DIETETYKÓW itp. Lokal posiada łazienkę przystosowaną dla niepełnosprawnych, parking przed i za budynkiem, poczekalnię, część recepcyjną, jest wyposażony w windę i dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Jest możliwość umieszczenia reklamy na witrynie.

Gabinety lekarskie (w pełni wyposażone) - do wynajęcia na godziny w systemie ryczałtowym lub prowizyjnym w zależności od preferencji lekarza. Obsługa informacji i rejestracji, obsługa marketingowa i finansowa (kasa fiskalna) po stronie EuroCentrum.

Zapraszamy do współpracy, Telefon: 602684578

Budynek EuroCentrum został generalnie zmodernizowany

W latach 2005-2006 obiekt został poddany kompleksowemu remontowi przez firmę SIGNUM i spełnia on obecnie wszystkie normy europejskie w zakresie funkcjonalności oraz estetyki.

Notebook

Informacje

  • 1
  • 2
Prev Next
Lokal na sprzedaż

Lokal na sprzedaż

Lokal o pow. 157 m2 – na sprzedaż Lokal położony jest na 2 piętrze Centrum w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich. W budynku znajdują się gabinety lekarskie ok. 40 lekarzy...

Centrum RTG Bezpieczna Radiologia w odnowionych pomieszczeniach

Centrum RTG Bezpieczna Radiologia w odno…

Centrum RTG działa w ramach Przychodni Twoje Gabinety lecz pozostaje niezależną placówkę. Większa powierzchnia i nowa Rejestracja mają na celu zwiększenie komfortu pacjentów.

Z myślą o pacjencie

Z myślą o pacjencie

W odnowionej części EuroCentrum na 1 piętrze powstała nowa przychodnia Twoje Gabinety, w której znaleźć można pomoc wybitnych specjalistów z dziedziny ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU - dr Wojciecha Bandurkę...

Oficjalne otwarcie Euro-Centrum!

Oficjalne otwarcie Euro-Centrum!

Zgromadzeni goście po krótkim przywitaniu przez współwłaściciela EuroCentrum wzięli udział w modlitwie i poświęceniu budynku. Mimo, iż data otwarcia jest przypadkowa ksiądz proboszcz przypomniał, iż wspaniale się złożyło bo właśnie...

Notka biograficzna budynku

Notka biograficzna budynku

Budowa W 1923 r., dzięki staraniom Zarządu Miasta, zorganizowano w Skarżysku Kasę Chorych (Ubezpieczalnię Społeczną), obejmującą zasięgiem działania miasto i okolice. Początkowo jej siedzibę umieszczono w domu przy ul. Nowej (Staszica)...

Plan centrum

Aby ułatwić naszym klientom przemieszczanie się po budynku przygotowaliśmy dokładnie opisane plany naszego budynku.

Zobacz więcej...

Image block

Gabinety lekarskie

  

 

Do wynajęcia wyposażone gabinety lekarskie, które mogą służyć do różnego rodzaju konsultacji specjalistycznych. Znajduje się największym, najstarszym i najbardziej znanym Centrum Medycznym w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 1 Maja 65 EuroCentrum na 1 piętrze. Obok funkcjonują gabinety ok. 50 lekarzy różnych specjalizacji, pracownia RTG i USG, laboratorium, apteka, firmy medyczne i niemedyczne itp.

Doskonała lokalizacja, łatwy dojazd i dużo miejsc parkingowych na terenie centrum i w okolicy powoduje, że jest to atrakcyjna oferta dla LEKARZY, REHABILITANTÓW, MASAŻYSTÓW, DIETETYKÓW itp. Lokal posiada łazienkę przystosowaną dla niepełnosprawnych, parking przed i za budynkiem, poczekalnię, część recepcyjną, jest wyposażony w windę i dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest możliwość umieszczenia reklamy na witrynie.

Gabinety lekarskie (w pełni wyposażone) - do wynajęcia na godziny.

Zapraszam do współpracy, Telefon: 602684578