Logo
Print this page
Z myślą o pacjencie Z myślą o pacjencie

Z myślą o pacjencie

W odnowionej części EuroCentrum na 1 piętrze powstała nowa przychodnia Twoje Gabinety, w której znaleźć można pomoc wybitnych specjalistów z dziedziny ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU - dr Wojciecha Bandurkę oraz dr Piotra Badylaka, ORTOPEDII OGÓLNEJ I DZIECIĘCEJ dr Janusz Włodarczyk specjalista ortopedii dziecięcej (preluksacja, badanie stawów biodrowych i wrodzonych wad postawy), UROLOGII - dr Michał Lipowski, oddział urologii Szpitala Specjalistycznego św. Łukasza w Końskich oraz jedyna w powiecie poradnia LECZENIA RAN TRUDNO GOJĄCYCH - dr Tomasz Kossak, oddział torakochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Czerwonej Górze - zajmujący się leczeniem m.in. odleżyn, zarówno w gabinecie jak i na wizytach domowych u osób, których stan nie pozwala na samodzielne dotarcie do przychodni. Przeniesiono tu również działające od lat Centrum RTG gdzie można wykonać wszystkie rodzaje zdjęć rentgenowskich.

Na 2 i 3 piętrze znajdują się poradnie stomatologiczna, chirurgi ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, radiodiagnostyki - USG, ortopedii, chirurgi klatki piersiowej, neurologii, chorób wewnętrznych, reumatologii, psychologii, logopedii, gastrologii, pulmonologii i wiele więcej.

Stale prowadzone są rozmowy mające na celu poszerzanie zespołu lekarzy specjalistów m.in. o laryngologa, alergologa, okulistę i inne specjalizacje, o które najczęściej pytają pacjenci. W związku z tym EuroCentrum zaprasza do wspólpracy lekarzy i firmy medyczne.

Więcej informacji o poradniach Twoje Gabinety oraz innych poradniach działających w budynku EuroCentrum można uzyskać pod nr tel: 41 252-83-83 (również rejestracja) lub osobiście: Eurocentrum Twoje Gabinety, I piętro, ul. 1 Maja 65, Skarżysko-Kamienna.

Copyright © Eurocentrum | All Rights Reserved