Menu

Są z namiponiżej znajduje się pełna lista naszych najemców

 

Stomatologia i ortodoncja

Poradnia STOMATOLOGICZNA – czynna także w soboty

lek. dent. MARIUSZ ADAMCZYK
lek. dent. KATARZYNA STAWICKA

Poradnia ORTODONTYCZNA

lek. dent. DARIA WOLDER – specjalista ortodonta

wtorek, czwartek 12.00 – 20.00

Informacja i rejestracja tel: 41/252 83 83 
Czynna Pon-Czw 9.00 – 18.00 Piątek 8.00 – 16.00

Nasz nowy gabinet stomatologii rodzinnej skierowany jest do małych i dużych pacjentów. Jesteśmy otwarci na nowe technologie oraz dbamy o komfort Naszych pacjentów. Oto oferta jaką przygotowaliśmy dla Państwa!

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Stan zdrowia Państwa zębów bezpośrednio wpływa na zdrowie fizyczne i samopoczucie psychiczne. Nieleczone zęby mogą być przyczyną wielu chorób, powodują bóle głowy, zatok oraz stanowią źródło rozprzestrzeniania się zakażeń. W celu utrzymania zdrowych zębów, zalecane są systematyczne wizyty u dentysty, raz na pół roku. Stomatologia zachowawcza zajmuje się wykrywaniem oraz leczeniem powstałych ubytków próchnicznych. W Naszej ofercie mamy dla Państwa: 

- wizyty adaptacyjne,instruktaż higieny jamy ustnej,
- Wypełnianie zęba stałego jak i mlecznego,
- Odbudowa zęba na wkładzie standardowym, na włóknie szklanym,
- Wybielanie zębów,

W Naszym gabinecie Naszym stałym klientom zapewniamy bezpłatne wizyty kontrolne, bo Państwa zęby to Twój skarb!

PROTETYKA

Utrata zębów to bardzo poważny problem, nie tylko estetyczny. Brak prawidłowego uzębienia zmniejsza efektywność żucia, może doprowadzić do zmian w stawie skroniowo-żuchwowym oraz silnych bóli głowy. Protetyka zajmuje się uzupełnianiem / rekonstrukcją utraconych zębów. W naszej ofercie mamy dla Państwa uzupełnienia stałe oraz ruchome jak:

- Wkłady koronno-korzeniowe,
- Wkłady koronne,
- Licówki,
- Protezy arylowe, szkieletowe, elastyczne,
- Naprawy protez,
- Mosty,

Zapraszamy do nas na bezpłatną konsultację protetyczną, Nasi specjaliści doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie. Z nami odzyskają Państwo z powrotem piękny uśmiech! Zapraszamy!

ENDODONCJA – LECZENIE KANAŁOWE

Endodoncja znana jako leczenie kanałowe jest bardzo ważną dziedziną stomatologii, zalecana przy złamaniu zęba, bardzo dużych ubytkach, kiedy bakterie próchnicy przedostały się do korzeni zęba. Leczenie kanałowe jest sposobem na wyleczenie zęba, którego inną metodą nie da się uratować, poza usunięciem. W Naszym gabinecie zapewniamy jakość, skuteczność pracy oraz czas leczenia. Leczenie jest bezbolesne oraz gwarantuje utrzymanie zęba przez długi okres.
Dzięki tej metodzie Twój ząb może ci służyć jeszcze przez wiele lat!

CHIRURGIA

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się przede wszystkim usuwaniem zębów których nie sposób wyleczyć oraz pomocą w przypadku trudno wyrzynających się zębów ( np. zębów mądrości ). Czasami koniecznym zabiegiem jest usunięcie zęba ze wskazań ortodontycznych lub protetycznych.

Dzięki nowoczesnym metodom chirurgia nie musi się kojarzyć z bólem i strachem. Nasi specjaliści dbają o to aby zabiegi te były całkowicie bezbolesne!

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Zadbanie o piękny uśmiech dziecka jest ważnym fundamentem pod przyszłość malucha. Wyodrębniliśmy ją jako specjalizację przez wzgląd na odmienną budowę dziecięcych zębów, co wiąże się ze specjalnymi metodami leczenia.

Zabiegi dedykowane dzieciom:

LAKIEROWANIE - Bezbolesny zabieg profilaktyczny polegający na wcieraniu w powierzchnię zęba lakieru z fluorem, aby wzmocnić szkliwo i zwiększyć jego odporność na próchnicę. Dzięki zastosowaniu lakieru o znacznie wyższym stężeniu fluoru działanie specjalisty jest skuteczniejsze w stosunku do past stosowanych samodzielnie.

LAKOWANIE - Bezbolesny zabieg profilaktyczny mający na celu uszczelnienie szczelin i zagłębień na powierzchni zęba specjalnym preparatem zwanym lakiem, zapobiegającym rozwojowi próchnicy w bruzdach. Najlepiej przeprowadzić go możliwie wcześnie, czyli po ukazaniu się zęba w jamie ustnej, kiedy szkliwo w bruzdach nie ulegnie jeszcze demineralizacji.

LECZENIE ZACHOWAWCZE - Warto działać szybko. Ze względu na specyficzną budowę zębów mlecznych, czyli cienką grubość zębiny i szkliwa próchnica szybko się rozprzestrzenia. Pierwsza wizyta małego Pacjenta w gabinecie jest wydarzeniem, które może mieć poważne konsekwencje dla późniejszego nastawienia do leczenia stomatologicznego. Staramy się, aby była ona jak najmniej stresująca, ustalamy plan leczenia i konsultacji, a nasi pacjenci i ich ząbki rosną sobie spokojnie pod naszą stałą opieką.

LECZENIE ORTODONTYCZNE - Zdarzają się sytuacje, kiedy zbyt późne podjęcie leczenia zębów mlecznych doprowadzi do ich utraty. Skutkuje to pogorszeniem wyglądu, zaburzeniami mowy, utrudnieniem żucia pokarmów i powstawaniem wad zgryzu, bardzo szybko radzimy sobie jednak z każdym Państwa problemem - odpowiednio wcześnie zdiagnozowane zapewniają sukces leczenia ortodontycznego.

PROFILAKTYKA

Jest podstawowym działem stomatologii, który zajmuje się zapobieganiem chorobom jamy ustnej. Do wykonywanych przez nas działań w tym zakresie należy:

- fluoryzacja kontaktowa na łyżce indywidualnej,
- lakierowanie,
- instruktaż higieny,
- lakowanie zębów stałych,
- usunięcie płytki nazębnej (scalling, polerowanie, ozonoterapia),
- piaskowanie,
- polerowanie wypełnień,
- ozonoterapia w leczeniu zapaleń dziąseł,
- leczenie nadwrażliwości zębów,
- konsultacja periodontologiczna

Budynek EuroCentrum został generalnie zmodernizowany

W latach 2005-2006 obiekt został poddany kompleksowemu remontowi przez firmę SIGNUM i spełnia on obecnie wszystkie normy europejskie w zakresie funkcjonalności oraz estetyki.

Notebook

Informacje

  • 1
  • 2
Prev Next
Lokal na sprzedaż

Lokal na sprzedaż

Lokal o pow. 157 m2 – na sprzedaż Lokal położony jest na 2 piętrze Centrum w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich. W budynku znajdują się gabinety lekarskie ok. 40 lekarzy...

Centrum RTG Bezpieczna Radiologia w odnowionych pomieszczeniach

Centrum RTG Bezpieczna Radiologia w odno…

Centrum RTG działa w ramach Przychodni Twoje Gabinety lecz pozostaje niezależną placówkę. Większa powierzchnia i nowa Rejestracja mają na celu zwiększenie komfortu pacjentów.

Z myślą o pacjencie

Z myślą o pacjencie

W odnowionej części EuroCentrum na 1 piętrze powstała nowa przychodnia Twoje Gabinety, w której znaleźć można pomoc wybitnych specjalistów z dziedziny ORTOPEDII - dr Adam Bargieł, ordynator oddziału ortopedii szpitala...

Oficjalne otwarcie Euro-Centrum!

Oficjalne otwarcie Euro-Centrum!

Zgromadzeni goście po krótkim przywitaniu przez współwłaściciela EuroCentrum wzięli udział w modlitwie i poświęceniu budynku. Mimo, iż data otwarcia jest przypadkowa ksiądz proboszcz przypomniał, iż wspaniale się złożyło bo właśnie...

Notka biograficzna budynku

Notka biograficzna budynku

Budowa W 1923 r., dzięki staraniom Zarządu Miasta, zorganizowano w Skarżysku Kasę Chorych (Ubezpieczalnię Społeczną), obejmującą zasięgiem działania miasto i okolice. Początkowo jej siedzibę umieszczono w domu przy ul. Nowej (Staszica)...

Plan centrum

Aby ułatwić naszym klientom przemieszczanie się po budynku przygotowaliśmy dokładnie opisane plany naszego budynku.

Zobacz więcej...

Image block

Gabinety lekarskie

  

 

Do wynajęcia wyposażone gabinety lekarskie, które mogą służyć do różnego rodzaju konsultacji specjalistycznych. Znajduje się największym, najstarszym i najbardziej znanym Centrum Medycznym w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 1 Maja 65 EuroCentrum na 1 piętrze. Obok funkcjonują gabinety ok. 50 lekarzy różnych specjalizacji, pracownia RTG i USG, laboratorium, apteka, firmy medyczne i niemedyczne itp.

Doskonała lokalizacja, łatwy dojazd i dużo miejsc parkingowych na terenie centrum i w okolicy powoduje, że jest to atrakcyjna oferta dla LEKARZY, REHABILITANTÓW, MASAŻYSTÓW, DIETETYKÓW itp. Lokal posiada łazienkę przystosowaną dla niepełnosprawnych, parking przed i za budynkiem, poczekalnię, część recepcyjną, jest wyposażony w windę i dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Jest możliwość umieszczenia reklamy na witrynie.

Gabinety lekarskie (w pełni wyposażone) - do wynajęcia na godziny.

Zapraszam do współpracy, Telefon: 602684578